Współpraca z NFZ

Szpital Pulsmed współpracuje z publicznym ubezpieczycielem, jakim dawniej była Łódzka Regionalna Kasa Chorych a obecnie jest Narodowy Fundusz Zdrowia, od 1999 r. realizując świadczenia medyczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

W ramach kontraktu z NFZ zapraszamy Państwa do korzystania z szeregu usług medycznych wykonywanych w naszej placówce. Są to usługi w zakresie poradni okulistycznej, poradni neurochirurgicznej, poradni ortopedycznej, poradni rehabilitacyjnej, jak również świadczenia zabiegowe w zakresie: chirurgii ogólnej, okulistyki oraz ortopedii.

W zakresie zabiegów chirurgii ogólnej w naszej placówce wykonywane są, między innymi: operacje naprawcze przepuklin, laparoskopowe operacje pęcherzyka żółciowego, zabiegi kosmetyczne żylaków kończyn dolnych i operacje hemoroidów.

W zakresie zabiegowej okulistyki wykonujemy operacje zaćmy, nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji i zabiegi oraz leczenie jaskry. Nasi specjaliści z dziedziny okulistyki w ramach kontraktu z NFZ wykonują również inne zabiegi okulistyczne, jak: gradówka, skrzydlik, kępki żółte, torbiele, zabiegi na powiekach i inne.

W zakresie ortopedii wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych w tym między innymi artroskopie stawów oraz zabiegi z zakresu chirurgii ręki.

Wszystkie wyżej wymienione świadczenia realizujemy bezpłatnie na podstawie umów z NFZ.

Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera