pon.-pt. 8 - 18      42 633 32 75   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Pulsmed od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Należy do jednych z najstarszych klinik prywatnych świadczących usługi w tym zakresie.

Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej wchodząca w strukturę Szpitala Pulsmed wykonuje zarówno klasyczne zabiegi medyczne jak i bardzo nowatorskie rozwiązania. Jest pierwszą w Polsce kliniką, która sięgnęła po możliwość wykorzystywania tkanki tłuszczowej pacjenta w zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej do zabiegów modelujących. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie w zabiegach wyodrębnionych z tkanki tłuszczowej komórek macierzystych ADSC do podtrzymania uzyskanego efektu.

 

 

Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna

Chirurgia Plastyczna - Pulsmed Łódź Wykonujemy zabiegi zarówno z zakresu tradycyjnej chirurgii plastycznej jak i z wykorzystaniem technologii komórek macierzystych z...

Czytaj więcej

Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej Pulsmed jako jedna z nielicznych w kraju, wykorzystuje  w zabiegach lipofilingu komórki macierzyste z własnej tkanki tłuszczowej. Wykonujemy...

Czytaj więcej

 

 

Ogólne zalecenia i informacje dla pacjentów

- jak przygotować się do zabiegu w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej?

(PULSMED Łódź)