Kontakt

Pulsmed Spółka z o.o.
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
90-248 Łódź

Rejestracja Poradni
(+48) 42 663 02 11
(+48) 42 663 02 12
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klinika Transplantacji Komórek Macierzystych
(+48) 42 663 02 10
(+48) 668 696 911
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klinika Leczenia Otyłości i Chorób Metabolicznych
(+48) 602 336 360
(+48) 426 630 210
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej
(+48) 602 336 360
(+48) 42 663 02 10
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat
(+48) 42 663 02 31
(+48) 577 018 700

Księgowość
(+48) 42 663 02 36

Bank Tkanek i Komórek
(+48) 668 049 279
(+48) 668 696 911

Nr rachunku bankowego:
92 2490 0005 0000 4530 4742 9583
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

 

Pulsmed szpital

PULSMED

Szpital Pulsmed jako placówka medyczna funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. W swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną  przychodnię lekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, wykorzystania komórek macierzystych w leczeniu, neurochirurgii, okulistyki,  onkologii, ortopedii oraz urologii.

Szpital dysponuje:

 • nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym,
 • blokiem operacyjnym z pełnym wyposażeniem,
 • salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym,
 • 1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
 • trzyłóżkową salą dziennego pobytu.

W leczeniu proponujemy nowoczesne procedury medyczne z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń diagnostycznych oraz skuteczne metody zabiegowe skracające czas leczenia i zmniejszające dolegliwości pacjenta w tym: endoskopię zabiegową, laparoskopię, artroskopię, zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów i ultradźwięków oraz kriochirurgię.

sala operacyjna

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), prowadzimy także szkolenia dla lekarzy z kraju, jak również z zagranicy. 

Bank Komórek Macierzystych
(2018.03)
Pulsmed jest pierwszym szpitalem w Polsce, który uzyskał pozwolenie Ministra Zdrowia na bankowanie komórek macierzystych pobranych z tkanki tłuszczczowej

 

decyzja
Innowacyjne zastosowanie systemu zamkniętego w separacji komórek macierzystych
(2017.04)
Pulsmed wdrożył procedury separacji komórek macierzystych w systemie zamkniętym jaki umożliwia technologia Q-graft. Teraz pobranie tkanki tłuszczowej do separacji oraz podanie pacjentowi już wyseparowanych komórek odbywa się w obrębie sali operacyjnej w czasie do 50 minut.
W szpitalu Pulsmed odbyło się otwarcie Kliniki Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych.
(2016.12)

Łódzki Szpital ma za sobą już czteroletnie doświadczenie w badaniach nad wykorzystaniem komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej.

 

Wykład o komórkach macierzystych dr Zbigniewa Kowalczyka Prezesa Zarządu Szpitala Pulsmed

 

Uroczyste spotkanie otworzył wykład dr Zbigniewa Kowalczyka Prezesa Zarządu Szpitala Pulsmed, który jest inicjatorem nowej specjalizacji Szpitala. Wykład poświęcono w dużej części przykładom skuteczności terapii przy udziale komórek macierzystych oraz szerokich możliwościach ich zastosowania. Warto zaznaczyć, że Pan Doktor Kowalczyk również przeszedł terapię leczenia komórkami macierzystymi w schorzeniach ortopedycznych i jak sam podkreśla z bardzo dobrym skutkiem.

 

Informacje rejestrowe

Pulsmed Sp. z o.o.
Ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
90-248 Łódź
NIP: 725-18-33-913
Krajowy Rejestr Sądowy nr KRS 0000111734
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy spółki wynosi 202 000,00 zł

 pulsmed logo R

Nazwa placówki medycznej PULSMED (R) jest zastrzeżonym znakiem towarowym i podlega prawu własności przez Pulsmed Sp. z o.o. w Łodzi (2016.09.22 Z.461841)

 

 

WSPÓŁPRACA

Szpital Prywatny Pulsmed współpracuje z wieloma placówkami świadczącymi usługi medyczne. Wykonujemy usługi między innymi dla następujących przedsiębiorstw:

 • Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
 • Centrum Medyczne ENEL-MED. S.A.
 • Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group
 • Generali Życie TU S.A.
 • ING Usługi Finansowe S.A.
 • Grupa LUX MED
 • TU Zdrowie - Medica Polska
 • MetLife TU na Życie S.A.
 • Signal Iduna Polska TU S.A.
 • SWISSMED S.A.
 • TU Allianz Życie Polska S.A.

 

logo swiss

Od 2014 roku Szpital Pulsmed jest również członkiem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Warszawie, Głównym zadaniem Izby jest wspieranie rozwoju polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych oraz wymiany handlowej między podmiotami działającymi w obu krajach.

Cell Society

Szpital Pulsmed współpracuje również i jest aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej placówki i instytucje aktywnie uczestniczące w badaniu zastosowania oraz w wykorzystywaniu w swojej praktyce nowoczesnych technologii medycznych bazujących na komórkach macierzystych: Cell Society Europe.

ossp logo
Szpital Pulsmed jest jednym z założycieli i aktywnych członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, organizacji wspierającej rozwój prywatnej służby zdrowia oraz poprawę jakości szpitalnictwa w Polsce.

 

PRACA - DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW

sala operacyjna 3

Osoby zainteresowane pracą lub współpracą ze Szpitalem Pulsmed, proszone są o składanie propozycji lub aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wymaganą klauzulą prawną: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pulsmed Szpital dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

POLITYKA JAKOŚCI

Szpital Pulsmed wdrożył w swej działalności system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001-2008, który obejmuje świadczenia medyczne udzielane w zakresie leczenia specjalistycznego, leczenia stacjonarnego, badań diagnostycznych i rehabilitacji leczniczej.

Głównym celem Szpitala Pulsmed jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi i oczekiwaniami pacjentów, zapewniając im i osobom odwiedzającym, a także personelowi przyjazne oraz bezpieczne warunki pobytu i pracy.

W naszej działalności medycznej stawiamy na doświadczonych lekarzy z wysokimi kwalifikacjami oraz na elastyczność usług udzielanych pacjentom. Dążymy do tego, aby obsługa w naszym Szpitalu była na najwyższym możliwym poziomie, dostosowanym do wymagań nowoczesnego rynku usług medycznych.

Podstawowymi celami naszej działalności jest:

 1. Świadczenie usług medycznych o wysokim standardzie przez wykwalifikowany i doświadczony personel.
 2. Zapewnianie szerokiego zakresu usług medycznych.
 3. Utrwalanie renomy firmy na rynku usług medycznych.
 4. Profilaktyka, edukacja oraz poprawa stanu zdrowia ludności w regionie województwa łódzkiego, jak i na terenie całego kraju.
 5. Podnoszenie satysfakcji personelu z wykonywanej pracy.

sala operacyjna 2

Cele te realizujemy przez:

 1. Zatrudnianie wysokiej klasy specjalistów, którzy poza doświadczeniem i szeroką wiedzą medyczną są również ludźmi otwartymi na potrzeby pacjentów.
 2. Stosowanie nowoczesnych technologii medycznych oraz nowoczesnej i bezpiecznej aparatury medycznej.
 3. Pełne zaangażowanie kierownictwa w realizację postawionych celów oraz zapewnienie dostępności niezbędnych środków.
 4. Dążenie do ciągłej poprawy kwalifikacji i motywacji wśród pracowników.
 5. Ciągłe doskonalenie skuteczności wdrożonego systemu zarządzania jakością EN ISO 9001:2008.

WSPÓŁPRACA Z NFZ

Szpital Pulsmed współpracuje z publicznym ubezpieczycielem, jakim dawniej była Łódzka Regionalna Kasa Chorych a obecnie jest Narodowy Fundusz Zdrowia, od 1999 r. realizując świadczenia medyczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

W ramach kontraktu z NFZ zapraszamy Państwa do korzystania z szeregu usług medycznych wykonywanych w naszej placówce. Są to usługi w zakresie poradni okulistycznej, poradni neurochirurgicznej, poradni ortopedycznej, poradni rehabilitacyjnej, jak również świadczenia zabiegowe w zakresie: chirurgii ogólnej, okulistyki oraz ortopedii.

W zakresie zabiegów chirurgii ogólnej w naszej placówce wykonywane są, między innymi: operacje naprawcze przepuklin, laparoskopowe operacje pęcherzyka żółciowego, zabiegi kosmetyczne żylaków kończyn dolnych i operacje hemoroidów.

W zakresie zabiegowej okulistyki wykonujemy operacje zaćmy, nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji i zabiegi oraz leczenie jaskry. Nasi specjaliści z dziedziny okulistyki w ramach kontraktu z NFZ wykonują również inne zabiegi okulistyczne, jak: gradówka, skrzydlik, kępki żółte, torbiele, zabiegi na powiekach i inne.

W zakresie ortopedii wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych w tym między innymi artroskopie stawów oraz zabiegi z zakresu chirurgii ręki.

Wszystkie wyżej wymienione świadczenia realizujemy bezpłatnie na podstawie umów z NFZ.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przechowywania i dostępu do informacji na urządzeniach Użytkownika za pomocą plików Cookies, służących realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną przez Pulsmed Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Definicje

 1. Administrator - Pulsmed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w 90-248 Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000111734, NIP 7251833913, Regon 008068760.
 2. Serwis - strona internetowa lub aplikacja, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy w domenie www.pulsmed.com.pl.
 3. Urządzenie - elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu.
 4. Użytkownik - podmiot, na rzecz którego zgodnie z przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną.
 5. Cookies - dane informatyczne, w tym w szczególności niewielkie pliki tekstowe, zapisywane i przechowywane na urządzeniach za pośrednictwem których Użytkownik korzysta ze stron internetowych Serwisu.
 6. Cookies Administratora - Cookies zamieszczane przez Administratora, związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną przez Administratora za pośrednictwem Serwisu.
 7. Cookies Zewnętrzne - Cookies zamieszczane przez partnerów Administratora, za pośrednictwem strony internetowej Serwisu.

Rodzaje wykorzystywanych Cookies:

 1. Stosowane przez Administratora Cookies są bezpieczne dla Urządzenia Użytkownika. W szczególności tą drogą nie jest możliwe przedostanie się do Urządzeń Użytkowników wirusów lub innego niechcianego oprogramowania lub oprogramowania złośliwego. Pliki te pozwalają zidentyfikować oprogramowanie wykorzystywane przez Użytkownika i dostosować Serwis indywidualnie każdemu Użytkownikowi. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny, z której pochodzą, czas przechowywania ich na Urządzeniu oraz przypisaną wartość.
 2. Użytkownik ma możliwość ograniczenia lub wyłączenia dostępu plików Cookies do swojego Urządzenia. W przypadku skorzystania z tej opcji korzystanie ze Serwisu będzie możliwe, poza funkcjami, które ze swojej natury wymagają plików Cookies.
 3. Administrator wykorzystuje dwa typy plików Cookies:
 • Cookies sesyjne: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu zakończenia sesji danej przeglądarki. Zapisane informacje są wówczas trwale usuwane z pamięci Urządzenia. Mechanizm Cookies sesyjnych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika
 • Cookies trwałe: są przechowywane na Urządzeniu Użytkownika i pozostają tam do momentu ich skasowania. Zakończenie sesji danej przeglądarki lub wyłączenie Urządzenia nie powoduje ich usunięcia z Urządzenia Użytkownika. Mechanizm Cookies trwałych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z Urządzenia Użytkownika.

Cele w jakich wykorzystywane są Cookies:

 1. Administrator wykorzystuje Cookies Własne w następujących celach:
 • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania z Serwisu
 • rozpoznania urządzenia Użytkownika Serwisu oraz jego lokalizację i odpowiednio wyświetlenia strony internetowej, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb
 • zapamiętania ustawień wybranych przez Użytkownika i personalizacji interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik
 • zapamiętania historii odwiedzonych stron w serwisie w celu rekomendacji treści
 • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry Urządzenia Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb
 • poprawnej obsługi programu partnerskiego, umożliwiając w szczególności weryfikację źródeł przekierowań Użytkowników na strony internetowe Serwisu
 • poprawnej konfiguracji wybranych funkcji Serwisu, umożliwiając w szczególności dostosowanie dostarczanych informacji do Użytkownika z uwzględnieniem jego lokalizacji
 • tworzenia anonimowych statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości
 • dostosowania prezentowanych za pośrednictwem Serwisu reklam usług i produktów firm trzecich
 • zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności serwisu

      2. Administrator usługi wykorzystuje Cookies Zewnętrzne w następujących celach:

 • prezentowanie treści multimedialnych na stronach internetowych Serwisu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego, np.: www.vimeo.com [administrator cookies: Vimeo, LLC. z siedzibą w USA], www.youtube.com [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA], www.wrzuta.pl [administrator cookies: Free4Fresh Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie]
 • zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych: Google Analytics [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA], Gemius Traffic [administrator cookies: Gemius S.A. z siedzibą w Warszawie], Stat24 [administrator cookies: Redefine Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie], KissMetrics [administrator cookies: Space Pencil, Inc. z siedzibą w USA],
 • prezentowania reklam dostosowanych do preferencji Użytkownika z wykorzystaniem narzędzia internetowej reklamy: Google AdSense [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA]
 • zalogowania do serwisu za pomocą serwisu społecznościowego: Facebook Connect [administrator cookies: Facebook Inc z siedzibą w USA lub Facebook Ireland z siedzibą w Irlandii], Google [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA], LinkedIn [administrator cookies: LinkedIn Ireland Limited z siedzibą w Irlandii]
 • wykorzystania funkcji interaktywnych w celu popularyzacji serwisu za pomocą serwisów społecznościowych: twitter.com [administrator cookies: Twitter Inc. z siedzibą w USA], plus.google.com [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA], Facebook.com [administrator cookies: Facebook Inc z siedzibą w USA lub Facebook Ireland z siedzibą w Irlandii], nk.pl [administrator cookies: Nasza Klasa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu], LinkedIn.com [administrator cookies: LinkedIn Ireland Limited z siedzibą w Irlandii]
 • wykorzystania funkcji w celu ułatwienia komunikacji za pośrednictwem strony internetowej Serwisu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego: skype.com [administrator cookies: Microsoft Corporation z siedzibą w USA]

Możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu przez Cookies

 1. Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików Cookies, określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki Cookies do Urządzenia Użytkownika. Zmiany ustawień, o których mowa powyżej, Użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej lub za pomocą konfiguracji usługi. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików Cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu Cookies na urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików Cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 2. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki Cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa.
 3. Ograniczenie stosowania plików Cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej Serwisu.

 

Zamów rozmowę ze specjalistą Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
imię jest wymagane
numer telefonu jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.