Chirurgia naczyniowa

chirurgia NACZYNIOWA

Chirurgia naczyniowa i komórki macierzyste. Choroby naczyń krwionośnych, niedokrwienie kończyn w miażdżycy i cukrzycy, stopa cukrzycowa, owrzodzenia żylne i niedokrwienie.

Miażdżyca i choroby naczyń są przyczyną zawałów mięśnia serca, niedokrwienia kończyn dolnych w Arteriosclerosis Obliterans (AO), jak również udarów mózgu, owrzodzeń żylnych czy też zmian martwiczych stopy w przebiegu cukrzycy.

W leczeniu tego rodzaju schorzeń stwierdzono, że komórki macierzyste ADSC mają zdolność tworzenia nowych naczyń a przez to poprawiają ukrwienia i przyspieszają gojenia chorych i uszkodzonych tkanek. Ma to szczególne znaczenie w leczeniu krytycznych zmian niedokrwiennych kończyn dolnych w przebiegu miażdżycy i w zespole stopy cukrzycowej.

W Stanach Zjednoczonych trwają także badania nad zastosowaniem komórek ADSC u pacjentów z zawałem m. sercowego. Równie ważnym zastosowaniem terapii ADSC są niegojące się owrzodzenia żylakowe, czy przetoki okołoodbytnicze i inne trudno gojące się rany.

W tych przypadkach zastosowanie komórek macierzystych znacznie przyspiesza proces gojenia a niekiedy jest jedyną szansą na całkowite wyleczenie.

 pulsmed zylaki

 

badania usg dopplera - pulsmed Łódź

 

Cennik

Badania naczyniowe
- termometria kończyn 10,-
- próba oziębieniowa + termometria 15,-
USG dopplera Cennik USG

    Nr rachunku bankowego:  IBAN PL 90 2490 0005 0000 4600 7862 2835
    Podane w cenniku kwoty odpłatności za świadczenia zdrowotne mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

PULSMED - Chirurgia
Poradnia Chirurgii Naczyniowej
ul. P.O.W. 26
Łódź

Dr Zbigniew Kowalczyk chirurg 150zł/ wizyta
Dr Krzysztof Stanek chirurg 130zł wizyta
Dr Tadeusz Rylski chirurg 130zł wizyta
Zamów rozmowę ze specjalistą Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
imię jest wymagane
numer telefonu jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.