Plastyka brzucha

Plastyka brzucha

Abdominoplastyka – plastyka powłok brzusznych jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu pozbycie się fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha, często połączone z jednoczesnym wzmocnieniem mięśni ściany brzucha. W ten sposób zwykle osiąga się efekt spłaszczenia oraz prawidłowego napięcia brzucha. Ponieważ ciąża i nagły spadek wagi, mogą spowodować słabość mięśni a także widoczne zwiotczenia skóry, plastyka brzucha daje szanse skorygować i wyrównać kształt powłok brzusznych znacznie poprawiając efekt estetyczny tego obszaru ciała.

Zabieg wiąże się z 1-4 dobami hospitalizacji.

Liposukcja jest zabiegiem, umożliwiającym w kontrolowany sposób pozbyć się niedostatków sylwetki w postaci usunięcia własnej tkanki tłuszczowej z takich okolic ciała jak: biodra, pośladki, uda, kolana, brzuch, ramiona i podbródek.

Zabiegi liposukcji dzięki nowoczesnym technologiom medycznym stają się coraz bardziej powszechne i dla wielu osób są szansą na spełnienie marzeń o idealnie wyrzeźbionej sylwetce. Pozyskana podczas zabiegu liposukcji tkanka tłuszczowa jest doskonałym i naturalnym materiałem do wypełnień. Z jednej strony pozbywamy się niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej, z drugiej zaś poprawiamy wygląd innych okolic i miejsc w zabiegach lipofillingu i lipomodellingu piersi.

Liposukcja za pomocą Body Jet Evo Liposukcja za pomocą urządzenia Body Jet Evo polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul ze strumieniem płynu, którego ciśnienie można dopasować do różnej struktury tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, możliwe są: wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych oraz ochrona tkanki łącznej, naczyń i nerwów. Podczas zabiegu lekarz operator wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę ze strumieniem płynu, który uwalnia komórki tłuszczowe, nie niszcząc przy tym bardziej włóknistych struktur nerwów czy naczyń krwionośnych. Istotną zaletą Body Jet jest niespotykana dotychczas możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które mogą następnie zostać wykorzystane do reimplantacji. Pozyskane w ten sposób komórki stosuje się m.in. do powiększania piersi, modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek czy likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków. Uzyskany w procesie odsysania tłuszcz jest bowiem naturalnym, a co za tym idzie, najbezpieczniejszym wypełniaczem. Materiał ten daje też gwarancję na utrzymanie się wypełnienia w modelowanych obszarach, co mogło stanowić problem przy stosowaniu tkanki tłuszczowej uzyskanej inną metodą. Body Jet przynosi lepsze efekty, niż ma to miejsce w przypadku innych technik liposukcji, a sam zabieg jest mniej inwazyjny. Efekty zabiegu: – miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej – wymodelowana sylwetka – możliwość wykorzystania odessanego tłuszczu do powiększania piersi, modelowania pośladków, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii, wypełniania zmarszczek czy likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków – wolumetria twarzy – powiększenie ust

Zabiegi wiążą się z hospitalizacją.

Cennik

Plastyka brzucha - abdominoplastyka 12.500 PLN
Liposukcja – 1 punkt 1.900 – 2.100 PLN
Liposukcja Body Jet Evo ustalana podczas konsultacji lekarskiej
Liposukcja brzucha od 4.000 PLN
Liposukcja talii 4.000 – 5.000 PLN
Liposukcja bioder 4.000 – 5.000 PLN
Liposukcja ud zewnętrznych 4.000 – 5.000 PLN
Liposukcja ud wewnętrznych 3.500 – 4.000 PLN
Liposukcja pośladków 3.500 – 4.000 PLN
Liposukcja gruczołów piersiowych u mężczyzn 4.000 – 4.500 PLN
Podziel się
Zapytaj przez Messenger