Komórki Macierzyste - Anti-aging

Anty-aging to dziedzina medycyny, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu dla przywrócenie młodego wygląd a także poprawy funkcjonowanie naszego organizmu .

W medycynie estetycznej zabiegi odmładzające i odwracające procesy starzenia zalecane są w szczególności kobietom, u których objawy starzenia organizmu pojawiły się zbyt wcześnie. Wskazaniami do zabiegów są zmarszczki w okolicy oczu i czoła, opadająca powieka, a także zmarszczki szyi oraz dekoltu. Zabiegi anti-aging pobudzają skórę do wytwarzania kolagenu, a wypełnione bruzdy i zmarszczki odejmują wizualnie kilka lat. Mamy to cały szereg zabiegów laserowych, karboksyterapię, peelingi czy mikrodermabrazję . Najnowsze technologie opierają się na wykorzystaniu własnych komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej do zabiegów mezoterapii , czy lipofilingów okolic twarzy czy dłoni. Tkanka tłuszczowa okazuje się najlepszym naturalnym wypełniaczem – warto to wykorzystać planując zabiegi liposukcji .

Medical Anti Aging to terapie służące poprawie zdrowia i przywrócenia sprawności naszego organizmu , który z wiekiem ma coraz mniejsze możliwości regeneracji . Wynika to z jednej strony z procesów naturalnego zużycia się komórek macierzystych naszego organizmu, które służą do regeneracji naszych tkanek i organów , ale także z niekorzystnego oddziaływania czynników szkodliwych – zatrucia środowiska naturalnego w którym żyjemy, złego odżywiania , braku aktywności fizycznej co w konsekwencji prowadzi do otyłości problemów ze stawami, nadciśnieniem czy cukrzycą.

Medical Anti Aging wykorzystuje możliwości istniejącego zapasu komórek macierzystych znajdujących się we własnej tkance tłuszczowej. Większość z nas posiada bankomat tych komórek na brzuchu czy biodrach. Warto je wykorzystać w terapiach anty aging. Wyizolowane komórki podawane dożylnie zwiększają możliwości regeneracyjne naszego organizmu , przywracają sprawność i pomagają w leczeniu wielu przewlekłych chorób /cukrzyca, zwyrodniania stawów, choroby zapalne , stany po zawale serca czy udarze mózgu , w chorobach z autoagresji /. Zatrucie środowiska wpływa na gromadzenie szkodliwych metali w naszym organizmie /ołów, kadm, rtęć / , które uszkadzają wiele funkcji naszego organizmu prowadząc do uszkodzenia narządów , miażdżycy naczyń, zawałów serca i udarów.

Terapia chelatowa /EDTA/ usuwa szkodliwe metale prowadząc do poprawy funkcji naszego organizmu. Duże znaczenie mają także terapie antyoksydacyjne, ozonoterapia , czy wlewy wit C.

 

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera