Komórki Macierzyste - Anti-aging

Anty-aging to dziedzina medycyny estetycznej, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Najczęściej zabiegi dotyczą obszarów twarzy oraz dekoltu. Nadmiar pomarszczonej skóry wypełniany jest substancjami z dodatkiem kwasu hialuronowego, lifting tkanki skórnej oraz pobudzenie jej do produkcji kolagenu.

Zabiegi odmładzające i odwracające procesy starzenia zalecane są w szczególności kobietom, u których objawy starzenia organizmu pojawiły się zbyt wcześnie. Wskazaniami do zabiegów są zmarszczki w okolicy oczu i czoła, opadająca powieka, a także zmarszczki szyi oraz dekoltu. Zabiegi anti-aging pobudzają skórę do wytwarzania kolagenu, a wypełnione bruzdy i zmarszczki odejmują wizualnie kilka lat.

Skutecznym zabiegiem anti-aging są iniekcje z komórek macierzystych ADSC,  które wstrzykuje się w głębsze warstwy skóry. Przynosi bardzo szybkie efekty i skutecznie wypełnia bruzdy oraz zmarszczki. W powstrzymaniu i opóźnieniu procesów starzenia się i degeneracji komórek, tkanek i narządów są dożylne infuzje komórek macierzystych ADSC.

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera