fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

dr Ewa Langner

Avatar pracownika - Ewa Langner

dr Ewa Langner

Medical specialty: Proctology, 
tel: +48 602 336 360

Dr n. med. Ewa Langner w 1996 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, otrzymując dyplom oraz uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej zdała w 2001 roku, natomiast tytuł specjalisty II stopnia otrzymała w 2007 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2005 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi przystąpiła do egzaminów doktorskich oraz obrony rozprawy doktorskiej pt.: “Analiza mutacji i ekspresji genu hMSH2 u chorych na sporadycznego raka jelita grubego” , której promotorem był prof dr hab.  n.med. Adam Dziki.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi, pisząc liczne artykuły publikowane w takich specjalistycznych czasopismach jak: Polski Przegląd Chirurgiczny, Proktologia, Polish Journal of Pathology. Jest również współautorką rozdziałów w podręcznikach medycznych, np.: “Gastroenterologia”. Jako lekarz świadomy ciągłej potrzeby aktualizowania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności systematycznie uczestniczy w szkoleniach, zjazdach naukowych oraz konferencjach organizowanych w kraju jak i poza jego granicami. Należy do wielu towarzystw i stowarzyszeń lekarskich, w tym m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, Europejskiego Towarzystwa Koloproktologii oraz Polskiego Klubu Koloproktologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. E. Langner
Specjalista chirurg, dr n. med. Ewa Langner posiada duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie leczenia chorób jelit oraz proktologii. Przeprowadza badania diagnostyczne, w tym anoskopię, rektoskopię oraz kolonoskopię. W swojej pracy korzysta także z technik laparoskopowych oraz TEM. Zajmuje się patofizjologią i leczeniem choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego, w tym hemoroidów, szczeliny odbytu, przetoki, zapalenia jelita i zespół jelita drażliwego. Wykrywa i leczy zmiany nowotworowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

  • Poproś lekarza by udostępnił swój grafik na kolejny miesiąc

    Ten lekarz nie ma jeszcze kalendarza wizyt online. Powiadomimy Panią/Pana gdy pojawi się termin wizyty.
  • Prosimy o podanie daty wizyty, która Państwa interesuje
Share
Pulsmed - Kliniki.pl
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera