fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Klinika Chirurgii Szczękowej i Laryngologii

W Klinice wykonywane są zabiegi operacyjne w leczeniu jamy ustnej oraz okolic przyległych. Atutem Kiniki jest profesjonalny zespół chirurgów szczękowych, posiadający duże doświadczenie zarówno w zakresie zabiegów stomatologicznych jak i ogólnochirurgicznych.

W ramach chirurgii szczękowej wykonywane są zabiegi w zakresie leczenia m.in. dolegliwości jamy ustnej i okolic (ekstrakcje zębów, ropnie, przetoka ustno-twarzowa), chorób gruczołów ślinowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych, chorób w obrębie zatoki szczękowej czy operacje podcinania wędzidełek warg i języka.

Klinika zajmuje się również kompleksowym leczeniem schorzeń laryngologicznych. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę z zakresu dziedzin medycyny, m.in.: otolaryngologii, foniatrii, audiologii, otoneurologii, a także chirurgii głowy i szyi.

Wszystkie zabiegi przeprowadzone są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, z uprzednio podanym odpowiednim znieczuleniem. Celem działalności Kliniki jest świadczenie usług zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz zapewnienie opieki nad pacjentem, ze szczególnym uwzględnieniem minimalizacji bólu i stresu.

Lekarze Kliniki w części zabiegów wykorzystują komórki macierzyste ADSC pobrane od pacjentów.

W Klinice wykonujemy zabiegi

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera