fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Dr n. med. Natalia Wysocka-Sendkowska

Dr n. med. Natalia Wysocka-Sendkowska

specjalizacja: Farmacja, 
tel: +48602336360

Posiadam pond 15 letnie doświadczenie jako farmaceuta. Jestem kierownikiem działu farmacji szpitalnej w szpitalu Pulsmed. Moje zainteresowania i działalność zawodowa obejmują obszary farmacji szpitalnej i klincznej. Posiadam specjalizację w zakresie farmacji szpitalnej. Jestem autorem projektów edukacyjnych w zakresie opieki farmaceutycznej i koncyliacji lekowych oraz programów nauczania w zakresie studiów podyplomowych. Praca z pacjentem w zakresie bezpiecznej farmakoterapii jest dla mnie bardzo cenna.
Jestem autorką wielu publikacji z zakresu farmacji szpitalnej. Wykładam i prowadzę zajęcia na Wydziale Pielęgniarstwa WSPiZ w Tomaszowie Mazowieckim, AHE w Łodzi, oraz na Wydziale Zdrowia Akademii Polonijnej w Częstochowie. Współtworzę Instytut Zielarstwa i terapii Naturalnych.

  • Poproś lekarza by udostępnił swój grafik na kolejny miesiąc

    Ten lekarz nie ma jeszcze kalendarza wizyt online. Powiadomimy Panią/Pana gdy pojawi się termin wizyty.
  • Prosimy o podanie daty wizyty, która Państwa interesuje
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera