fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

dr n. med. Maja Tylińska

dr n. med. Maja Tylińska

specjalizacja: Medycyna estetyczna, 
tel: (+48) 602-336-360

Lekarz specjalista w zakresie chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z gastroenterologii oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.
Specjalizacja z chorób wewnętrznych uzyskana w Klinice Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Specjalizacja z zakresu gastroenterologii odbyta w Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii-Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

W roku 2013 uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Dr Tylińska jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej GWSH w Katowicach oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Konsultuje w zakresie chorób wewnętrznych i gastrologii.

W zakresie medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi usuwania zmarszczek (z wykorzystaniem różnych indywidualnie dobranych technik), powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust, zabiegi mezoterapii igłowej
(osocze bogatopłytkowe oraz preparaty do mezoterapii), zabiegi z zastosowaniem urządzenia Dermapen oraz peelingi medyczne. Wykonuje zabiegi bezinwazyjnego liftingu technologią HIFU, przeprowadza lipolizę iniekcyjną i zajmuje się usuwaniem przebarwień. Przebyła, w zakresie wyszczególnionych zabiegów, szereg szkoleń i
kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami, jednak najważniejszym potwierdzeniem wymienionych umiejętności jest zadowolenie Pacjentów dr Tylińskiej.

Dodatkowe umiejętności:
– Badania kierowców kat. B
– Badanie USG jamy brzusznej

  • Poproś lekarza by udostępnił swój grafik na kolejny miesiąc

    Ten lekarz nie ma jeszcze kalendarza wizyt online. Powiadomimy Panią/Pana gdy pojawi się termin wizyty.
  • Prosimy o podanie daty wizyty, która Państwa interesuje
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera