fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

lek. med. Krzysztof Stanek

Avatar pracownika - Krzysztof Stanek

lek. med. Krzysztof Stanek

specjalizacja: Chirurgia ogólna, 
tel: +48 602 336 360

Lek. Krzysztof Stanek to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – uprawnienia do wykonywania zawodu posiada od ponad 30 lat. I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 1991 roku, zaś specjalistą II stopnia w tej dziedzinie stał się po zdaniu egzaminu w 1996 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Stanek
Lek. Krzysztof Stanek przeprowadza konsultacje oraz procedury z zakresu chirurgii ogólnej. Szczególnym obiektem jego zainteresowań zawodowych są operacje naprawcze przepuklin, zabiegi laparoskopowe na pęcherzyku żółciowym, jak również leczenie żylaków kończyn dolnych. Wykonuje procedury chirurgiczne pęcherzyka żółciowego oraz wyrostka robaczkowego.

Doktor Stanek posiada duże doświadczenie kliniczne w zabiegach jamy brzusznej, wątroby i dróg żółciowych, żołądka, trzustki, jelita cienkiego i grubego oraz odbytu i odbytnicy. Prowadzi leczenie zachowawcze schorzeń typu ostre zapalenie trzustki oraz dolegliwości takich jak krwawienia z górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

  • Poproś lekarza by udostępnił swój grafik na kolejny miesiąc

    Ten lekarz nie ma jeszcze kalendarza wizyt online. Powiadomimy Panią/Pana gdy pojawi się termin wizyty.
  • Prosimy o podanie daty wizyty, która Państwa interesuje
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera