fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Leczenie chorób zapalnych i immunologicznych

Leczenie chorób zapalnych i immunologicznych

Cechą istotną dla klinicznych zastosowań  komórek macierzystych ADSC jest ich zdolność do gromadzenia się w rejonie naprawy tkanek. Po  podaniu drogą dożylną migrują one do okolic uszkodzeń manifestujących się odczynem zapalnym. Podane dożylnie  są w dużej ich części wychwytywane i zatrzymywane w naczyniach włosowatych pęcherzyków płucnych  ale podejmują dalszą migrację drogą naczyń krwionośnych dążąc do hamowanie odczynu zapalnego w pierwszej fazie regeneracji i wytwarzanie stymulatorów dla proliferacji i różnicowania komórek w fazie następnej. W przypadkach lokalnych uszkodzeń tkanek, odczynu  zapalnego  i niedotlenienia ma to istotne znaczenie .

W ortopedii w zmianach zapalnych ścięgien po urazach  sportowych  (łokieć tenisisty , golfisty), zapalenia stawów,  w tym  także reumatoidalne (RZS).  W laryngologii   w przewlekłym zapaleniu zatok, w chorobach  płuc  – Idiopatyczne zwłóknienie Płuc (IPF). Duże możliwości daje nam terapia komórkowa  w  leczeniu trudno gojących się ran , przetok odbytu, owrzodzeń żylnych  i  tzw.  zespołu stopy cukrzycowej .

Cennik

Pobranie tkanki tłuszczowej, izolacja komórek macierzystych, podanie dożylne 4.500 PLN
Kolejne podanie w okresie do 6 mcy od 2.500 PLN
Przechowanie w Banku Komórek - do zabiegów (6 mcy) nieodpłatnie
Przechowanie długoterminowe w Banku Komórek 400 PLN za 1 rok

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife