fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Leczenie po udarach mózgu i zawałach serca

Leczenie po udarach mózgu i zawałach serca

Kiedy  naczynia krwionośne prowadzące tlen i odżywianie do komórek mózgu  lub serca są zablokowane procesem miażdzycowym nie dostarczają do komórek nerwowych  i mięśnia sercowego  potrzebnych substancji i dochodzi do ich śmierci  z różnymi neurologicznymi konsekwencjami /niedowłady  i porażenia/  lub zawałem serca   W postępowaniu   podczas udaru  lub zawału serca stosuje się zabiegi udrożniające lub leczenie fibrynolityczne rozpuszczające  zakrzep  lub zator w tętnicach  lub operacje zamknięcia pękniętego naczynia w przypadku tętniaka .

Komórki macierzyste izolowane z tk tłuszczowej  podane dożylnie  w okresie po udarze  lub zawale mięśnia sercowego  mogą znacząco redukować  powstałe uszkodzenia    poprzez zmniejszenie prozapalenej immunologicznej  odpowiedzi  tkanek  oraz pobudzać naprawę uszkodzonych tkanki   co może prowadzić do ograniczenia następstw uszkodzenia i przyspieszyć rehabilitację pacjentów.

Cennik

Pobranie tkanki tłuszczowej, izolacja komórek macierzystych, podanie dożylne 8.000 PLN
Kolejne podanie w okresie do 6 mcy 2.500 PLN
Przechowanie w Banku Komórek - do zabiegów (6 mcy) nieodpłatnie
Przechowanie długoterminowe w Banku Komórek 400 PLN za 1 rok

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera