fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Plastyka brzucha – abdominoplastyka

Plastyka brzucha – abdominoplastyka

Plastyka powłok brzucha to operacja pozwalająca wymodelować sylwetkę, usunąć nadmiar skóry w podbrzuszu, jednocześnie zaopatrzyć ewentualne przepukliny powłok brzusznych i rozstęp kresy białej. Plastyka powłok brzucha może być łączona z liposukcją w celu uzyskania lepszego efektu estetycznego.
Efekt przed i po:

Abdominoplastyka – plastyka powłok brzusznych jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu pozbycie się fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha, często połączone z jednoczesnym wzmocnieniem mięśni ściany brzucha. W ten sposób zwykle osiąga się efekt spłaszczenia oraz prawidłowego napięcia brzucha. Ponieważ ciąża i nagły spadek wagi, mogą spowodować słabość mięśni a także widoczne zwiotczenia skóry, plastyka brzucha daje szanse skorygować i wyrównać kształt powłok brzusznych znacznie poprawiając efekt estetyczny tego obszaru ciała.

Zabieg wiąże się z 1-4 dobami hospitalizacji.

Cennik

Plastyka brzucha - abdominoplastyka od 15.000 do 16.000 PLN
Liposukcja brzucha od 4.000 PLN

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera