fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową

Powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową

Mężczyźni niezadowoleni z wielkości swojego penisa mogą skorzystać z profesjonalnego zabiegu powiększania.W ostatnich latach można zauważyć dużą popularność małoinwazyjnych zabiegów z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Uzyskany dzięki transplantacji efekt jest bardzo naturalny, a sam przeszczep tłuszczu trwa stosunkowo krótko. Co więcej, własna tkanka tłuszczowa jest prostym w zastosowaniu, bardzo bezpiecznym rodzajem wypełniacza.

Własna tkanka tłuszczowa najlepszym wypełniaczem

Własna tkanka tłuszczowa jest uważana za najlepszy i najbezpieczniejszy rodzaj wypełniacza. Jest w pełni kompatybilna z organizmem pacjenta, co eliminuje ryzyko powstania stanu zapalnego. Po wprowadzeniu nie przemieszcza się (jest stabilna), a także wygląda naturalnie i jest prosta w zastosowaniu. Powiększanie penisa własnym tłuszczem polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z innej części ciała. Najczęściej jest to obszar ud lub brzucha. Dodatkowo, w celu utrzymania efektów zabiegu, można wykorzystać komórki macierzyste, które również pozyskuje się z tłuszczu pacjenta.

Przygotowanie do zabiegu powiększania penisa własnym tłuszczem

Pacjent kwalifikowany do zabiegu powiększenia penisa własnym tłuszczem przez lekarza chirurga. Przed zabiegiem najczęściej wykonywane sa następujące badania diagnostyczne:

  • morfologia krwi
  • oznaczenie poziomu elektrolitów w surowicy
  • sprawdzenie podstawowych parametrów układu krzepnięcia

Ostateczna ilość badań uzależniona jest od stanu zdrowia pacjenta. U wybranych pacjentów konieczne jest wykonanie badania radiologicznego klatki piersiowej oraz badanie elektrokardiograficznego serca (EKG).

Pacjent przed zabiegiem powinien dbać o szczególną higienę miejsc intymnych. Zalecane jest także przyjmowanie kwasu askorbinowego (witaminy C) na tydzień przed zabiegiem w dawce 500 mg trzy razy na dzień oraz przez cały miesiąc po zabiegu. Ponadto mężczyzna powinien zostać poinformowany jakich leków w tym okresie powinien unikać, uwzględniając w tym leki wpływające na proces krzepnięcia krwi, takie jak preparaty zawierające kwas acetylosalicylowy (aspiryna).

Jak przebiega powiększanie penisa tłuszczem własnym pacjenta?

Implantacja własnego tłuszczu w prącie to prosty zabieg polegający na wszczepieniu tłuszczu pacjenta do penisa, po wcześniejszym pobraniu materiału (liposukcji). Procedura wymaga znieczulenia miejscowego, a średni czas jej trwania wynosi 60 minut. Podczas zabiegu chirurg odpowiednio modeluje członka, rozprowadzając wszczepiony tłuszcz pod skórą. Ma to na celu zapobiegnięcie powstaniu grudek i nierówności. Dzięki implantacji tłuszczu własnego pacjenta uzyskuje się wyraźne zwiększenie objętości penisa.

Cennik

Powiększenie penisa własną tkanką tłuszczową do uzgodnienia

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera