fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Zabiegi dla Panów – Ginekomastia

Zabiegi dla Panów – Ginekomastia

Ginekomastia jest łagodnym przerostem gruczołów piersiowych u mężczyzn (jedno- lub dwustronnym), związanym z rozrostem tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej.

W trakcie liposukcji lekarz usuwa tkankę tłuszczową z piersi, ale zostawia tkankę gruczołu piersiowego. Wykonuje 3-4-milimetrowe nacięcia, przez które wprowadzana jest kaniula i następnie odsysany tłuszcz.

Jeśli konieczne jest usunięcie tkanki gruczołowej, to lekarz wykonuje nacięcie chirurgiczne w dolnej części otoczki brodawki i wycina nadmiar tkanki gruczołowej, po czym zakłada szwy podskórne. Ze względu na to, że cięcie znajduje się na granicy otoczki sutkowej i skóry, to blizna jest niemal niewidoczna.

Zazwyczaj zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, by zmniejszyć ból, stres i dyskomfort u pacjenta.

Efekt przed i po:

 

Cennik

Chirurgiczne leczenie ginekomastii od 8.000 do 14.000 PLN

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera