fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Chirurgia szczękowa

Chirurg szczękowy w szpitalu Pulsmed

Potrzebujesz chirurga szczękowego w Łodzi? Skorzystaj z oferty Kliniki Chirurgii Szczękowej i Laryngologii Pulsmed Łódź. Nasi chirurdzy szczękowi realizują zabiegi na choroby i dolegliwości jamy ustnej i nie tylko – ekstrakcje zębów, ropnie, przetoka ustno-twarzowa. Przeprowadzamy także zabiegi mające na celu leczenie chorób gruczołów ślinowych i stawów skroniowo-żuchwowych. Oferta zabiegów jest przeznaczona również dla osób zmagających się z chorobami zatoki szczękowej oraz dla pacjentów, którzy wymagają podcięcia wędzidełek warg i języka.

Zabiegi chirurgii szczękowej w Łodzi

Zabiegi chirurgii szczękowej w Pulsmed Łódź wykonujemy wyłącznie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i sprzętu. Nasi lekarze dysponują najnowszą wiedzą z zakresu leczenia szczękowego i laryngologii. Zabieg jest poprzedzony znieczuleniem – dbamy o to, aby pacjenci przeszli zabiegi bez bólu. Zapewniamy pełną opiekę nad pacjentem przed i po operacji.

Część zabiegów przeprowadzamy z wykorzystaniem innowacyjnych metod leczenia komórkami macierzystymi ADSC pobieranymi bezpośrednio od pacjenta.

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera