fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Darmowy pakiet badań profilaktycznych w ramach programu ZATRZYMAJ CUKRZYCĘ

Otyłość i nadwaga stały się prawdziwą plagą naszych czasów. Prawie połowa naszej populacji ma problemy z nadmierną masą ciała.

Nieprawidłowe nawyki żywieniowe czy zbyt mała ilość aktywności fizycznej, przewlekły stres, genetyka, zaburzenia emocjonalne oraz zaburzenia hormonalne, to częste powody naszej przegranej w walce o zdrową sylwetkę. Ostatnie zmiany naszego życia wywołane epidemią COVID-19, wpłynęły negatywnie na życie każdego z nas.

Otyłość jest złożonym problem, mającym wiele przyczyn i efektów zdrowotnych. Należy mieć na uwadze wpływ nadprogramowej tkanki tłuszczowej na zdrowie. Najczęstszymi konsekwencjami zdrowotnymi towarzyszącymi otyłości, są m. in.: wzrost ryzyka insulinooporności, stany przedcukrzycowe i cukrzyca typu 2.

Cukrzyca to pierwsza niezakaźna choroba, która została uznana przez ONZ za epidemię XXI wieku, a w okresie pandemii jest jedną z najczęstszych chorób towarzyszących u osób umierających na zakażenie COVID-19.

Warto zbadać siebie i bliskich, by szybciej zniwelować pojawiające się lub istniejące zagrożenie nadwagi czy otyłości, a wraz z nim chorób współtowarzyszących.

W naszym szpitalu macie Państwo taką właśnie możliwość.

W październiku możesz skorzystać z darmowego pakietu badań profilaktycznych w ramach programu ZATRZYMAJ CUKRZYCĘ. Pakiet będzie zawierał:

  • bezpłatny pomiar glukozy
  • analiza tkanki tłuszczowej – masa tkanki tłuszczowej, waga ciała
  • analiza otyłości
  • analiza składu ciała
  • procent tkanki tłuszczowej
  • wskaźnik BMI
  • podsumowanie wyników przez wykwalifikowany personel

Po badaniach każdy Pacjent może skorzystać z odpłatnej konsultacji naszych specjalistów.

Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto o nie dbać. Pozwól nam w tym pomóc i skorzystaj z darmowej profilaktyki w październiku.

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife