fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

W Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej wykonujemy specjalistyczne zabiegi, w których wykorzystujemy potencjał komórek macierzystych ADSC izolowanych z własnej tkanki tłuszczowej. Są one stosowane bezpośrednio w zabiegach medycyny estetycznej  (mezoterapia) i w różnych terapiach anti-aging, a także służą do wzbogacenia tkanki tłuszczowej przy zabiegach wypełniania  tkanką  tłuszczową  (lipofilingi twarzy i dłoni,  modelowaniu sylwetki, powiększaniu piersi). Technologia wzbogacenia  podawanego lipograftu o komórki macierzyste daje zdecydowanie bardziej trwałe efekty  po zabiegu, co ma szczególne znaczenie przy zabiegach powiększaniu piersi czy pośladków oraz  wypełnianiu tłuszczem zmarszczek twarzy.

Klinika  Chirurgi Plastycznej posiada własny Bank Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych co umożliwia przechowanie pobieranego materiału podczas zabiegów liposukcji  do wielokrotnego wykorzystania do zabiegów plastycznych i estetycznych lub terapii anti-aging w przyszłości, nawet po wielu latach.  Warto o tym pamiętać planując zabiegi liposukcji  i modelowania sylwetki.

Informacja dla pacjenta Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej (PDF)

W Klinice wykonujemy zabiegi

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife