fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Anti-aging

Zabiegi przeciwstarzeniowe anti-aging

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej mające na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry. Zabiegi anti-aging spowalniają pierwsze oznaki starzenia i mają na celu zapobiegać powstawaniu głębokich zmarszczek i odwracać proces zmian związanych z wiekiem. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi przeciwzmarszczkowe i zabiegi przeciwstarzeniowe, które pomagają zatrzymać upływający czas.

Zatrzymaj proces starzenia – czym jest anti-aging?

Anti-aging jest dziedziną medycyny, w szczególności medycyny estetycznej, która ma za zadanie zatrzymanie procesu starzenia organizmu. Efektem jest przywrócenie młodości skóry i ogólne polepszenia funkcjonowania organizmu.

W przypadku medycyny estetycznej zabiegi, które mają na celu odmładzanie i łagodzenie procesów starzenia się skóry są polecane szczególnie osobom, które obserwują u siebie wspomniane objawy starzenia i chcą im zapobiec. Jakie są wskazania do zabiegów?

  • zmarszczki w okolicy oczu i czoła
  • opadająca powieka
  • zmarszczki szyi i dekoltu

Zabiegi anti-aging mają za zadanie pobudzić wytwarzanie kolagenu w skórze. Wypełnienie zmarszczek i bruzd daje efekt odmłodzenia, a pacjent wygląda kilka lat młodziej. Efekt zabiegu? Naturalnie młoda skóra.

Przyczyny starzenia się skóry

Medical Anti Aging to terapie służące poprawie zdrowia i przywrócenia sprawności naszego organizmu, który z wiekiem ma coraz mniejsze możliwości regeneracji. Wynika to z jednej strony z procesów naturalnego zużycia się komórek macierzystych naszego organizmu, które służą do regeneracji naszych tkanek i organów, ale także z niekorzystnego oddziaływania czynników szkodliwych – zatrucia środowiska naturalnego, w którym żyjemy, złego odżywiania, braku aktywności fizycznej, co w konsekwencji prowadzi do otyłości problemów ze stawami, nadciśnieniem czy cukrzycą. Odpowiedzią na te problemy są zabiegi medycyny estetycznej. Pozbądź się zmarszczek – sprawdź ofertę Pulsmed Łódź.

Terapie przeciwstarzeniowe – efekty

Postępowanie procesu starzenia się skóry zależy od predyspozycji genetycznych i nie możemy go całkowicie zahamować. Zabiegi wykonywane w Pulsmed Łódź mają jednak na celu działanie profilaktyczne i łagodzące powstałe już zmiany. Jakie są efekty zabiegów?

  • wygładzenie zmarszczek na twarzy
  • i zwiększenie napięcia skóry

Umów się na zabieg w naszej klinice w Łodzi i zobacz efekty!

Zabiegi medycyny estetycznej na młodą skórę – zabiegi anti-age Łódź

Mamy cały szereg zabiegów laserowych, karboksyterapię, peelingi czy mikrodermabrazję. Najnowsze technologie opierają się na wykorzystaniu własnych komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej do zabiegów mezoterapii czy lipofilingów okolic twarzy czy dłoni. Tkanka tłuszczowa okazuje się najlepszym naturalnym wypełniaczem – warto to wykorzystać, planując zabiegi liposukcji.

Medical Anti Aging wykorzystuje możliwości istniejącego zapasu komórek macierzystych znajdujących się we własnej tkance tłuszczowej. Większość z nas posiada bankomat tych komórek na brzuchu czy biodrach. Warto je wykorzystać w terapiach anti-aging. Wyizolowane komórki podawane dożylnie zwiększają możliwości regeneracyjne naszego organizmu, przywracają sprawność i pomagają w leczeniu wielu przewlekłych chorób, takich jak: cukrzyca, zwyrodniania stawów, choroby zapalne, stany po zawale serca czy udarze mózgu, w chorobach z autoagresji.

Zatrucie środowiska wpływa na gromadzenie szkodliwych metali w naszym organizmie (ołów, kadm, rtęć), które uszkadzają wiele funkcji naszego organizmu, prowadząc do uszkodzenia narządów, miażdżycy naczyń, zawałów serca i udarów.

Terapia chelatowa /EDTA/ usuwa szkodliwe metale, prowadząc do poprawy funkcji naszego organizmu. Duże znaczenie mają także terapie antyoksydacyjne, ozonoterapia czy wlewy witaminy C.

Details about anti-aging therapies performed at Pulsmed Hospital:

PULSMED KATALOG – ANTI-AGING

Logo PulsmedLife