fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Klinika Leczenia Otyłości i Chorób Metabolicznych

Jesteśmy jedną z pierwszych placówek medycznych w Polsce, która kompleksowo zajmuje się leczeniem otyłości (bariatrią czyli odchudzaniem). Prowadzimy leczenie z wykorzystaniem diet i konsultacji specjalistycznych oraz nieoperacyjne terapie jak również złożone leczenie dla pacjentów z otyłością chorobliwą.

W Klinice Leczenia Otyłości i Chorób Metabolicznych prowadzimy leczenie zachowawcze dla osób mających problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, jak i nieoperacyjne oraz skomplikowane terapie dla pacjentów z otyłością chorobliwą.

Nasza Klinika wykonała do tej pory ponad 2.500 zabiegów, a nasi pacjenci schudli łącznie ponad 37.000 kg.

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii bariatrycznej obejmujące zagadnienia chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii plastycznej i estetycznej. Dla uzyskania jak najlepszych efektów redukcji wagi i tkanki tłuszczowej wykonujemy zabiegi liposukcji i plastyki powłok skórnych jak również zabiegi modelująco ujędrniające sylwetkę.

W Klinice wykonujemy zabiegi

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife