fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Wynajem sal operacyjnych, gabinetów lekarskich, konsultacyjnych i medycyny estetycznej

Jesteś lekarzem i szukasz gabinetów do wynajęcia? Masz firmę medyczną lub gabinet medyczny i chcesz znaleźć miejsce na wynajem? Szpital Pulsmed oferuje wynajem sali operacyjnej, gabinetów konsultacyjnych i gabinetów medycyny estetycznej podmiotom medycznym. Zapewnimy Ci pełne wyposażenie gabinetu w sprzęt zabiegowy i diagnostyczny.

Oferta wynajmu – sale operacyjne i gabinety medyczne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – oferujemy sale operacyjne i gabinety konsultacyjne i medycyny estetycznej:

Gabinety dla lekarzy na wynajem

Oferujemy do wynajęcia przestronne, nowoczesne gabinety dla lekarzy do przyjmowania pacjentów. Praktyczna przestrzeń i kompleksowe wyposażenie gabinetu gwarantuje możliwość komfortowego przyjmowania pacjentów na wizyty. Dysponujemy profesjonalną aparaturą do przeprowadzania badań. Do współpracy podchodzimy elastycznie – pomieszczenia możesz wynająć na stałe lub zmienne godziny i dni. Oferujemy wygodny wybór ilości godzin lub pełny wynajem na stałe.

Wiemy też, jak ważna w prowadzeniu praktyki lekarskiej jest lokalizacja, dlatego nasza klinika posiada gabinety konsultacyjne na wynajem w samym centrum miasta Łodzi. Szpital znajduje się 300 metrów od Dworca Fabrycznego, w sercu miasta, a to najbardziej dogodna lokalizacja dla pacjentów.

Do Twojej dyspozycji oddajemy też poczekalnię z rejestracją, pomieszczenia socjalne i toalety.

Wynajem sal operacyjnych

Nasza klinika oferuje wynajem sali operacyjnej w centrum miasta. Proponujemy trzy sale operacyjne do zabiegów:

  • duża sala operacyjna do zabiegów z chirurgii ogólnej i laparoskopowej, neurochirurgii, ortopedii i chirurgii plastycznej
  • sala operacyjna do zabiegów chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej i medycyny komórkowej
  • sala operacyjna do zabiegów okulistycznych, chirurgii ogólnej i endoskopowej

Każda sala posiada salę wybudzeń i wszelkie niezbędne sprzęty, wyposażenie specjalistyczne i udogodnienia. Zapraszamy do współpracy – przekażemy wszelkie wszelkie dodatkowe informacje. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

Sale do zabiegów medycyny estetycznej

Szpital Pulsmed to też sale dla lekarzy medycyny oraz chirurgii estetycznej i plastycznej. Klinika oferuje dwie kompleksowo wyposażone sale zabiegowe, stanowiska zabiegowe, sale pobytowe do opieki całodobowej i nie tylko. W wyposażeniu sal dostępny jest profesjonalny sprzęt o wysokim standardzie. Dysponujemy najbardziej nowoczesną aparaturą i wszelkimi udogodnieniami dla pacjentów. Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź adres, zadzwoń i dowiedz się więcej.

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife