fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało w Łodzi

W szpitalu Pulsmed w Łodzi wykonujemy specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej. Podczas wykonywania zabiegów wykorzystujemy komórki macierzyste ADSC z tkanki tłuszczowej pacjenta. To między innymi zabiegi, takie jak mezoterapia, leczenie łysienia czy zabiegi przeciwstarzeniowe anti-aging.

Medycyna estetyczna – zabiegi z komórkami macierzystymi

Komórki macierzyste w medycynie estetycznej wykorzystujemy też w zabiegach wypełnienia tkanką tłuszczową twarzy i dłoni. Ta innowacyjna metoda znajduje też zastosowanie w zabiegach powiększania piersi i pośladków oraz modelowania i wyszczuplania sylwetki. Wzbogacenie aplikowanego lipograftu o komórki macierzyste (technologia CAL) przynosi długotrwałe rezultaty w zabiegach wypełniania zmarszczek z tkanką tłuszczową, rewitalizacji twarzy i nie tylko.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Pulsmed Łódź oferuje pacjentom również przechowywanie pobranych komórek ADSC w Banku Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych i późniejsze ich wykorzystanie do zabiegów medycyny estetycznej i plastycznej lub anti-aging.

Logo PulsmedLife