fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Medycyna estetyczna

W Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej wykonujemy specjalistyczne zabiegi, w których wykorzystujemy potencjał komórek macierzystych ADSC izolowanych z własnej tkanki tłuszczowej . Są one stosowane bezpośrednio w zabiegach medycyny estetycznej /mezoterapia, leczenie łysienia i wzmacnianie włosów/ jak również w różnych terapiach anti-aging.

Stosowane są także do wzbogacenia tkanki tłuszczowej przy zbiegach wypełniania tkanką tłuszczową /lipofilingi twarzy i dłoni, modelowaniu sylwetki, powiększaniu piersi / . Technologia CAL -wzbogacenia podawanego lipograftu o komórki macierzyste daje zdecydowanie bardziej trwałe efekty po zabiegu, co ma szczególne znaczenie przy zabiegach powiększaniu piersi czy pośladków oraz wypełnianiu tłuszczem zmarszczek i rewitalizacji twarzy.

Klinika Chirurgi Plastycznej i Medycyny Estetycznej posiada własny Bank Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych co umożliwia przechowanie pobieranego materiału podczas zabiegów liposukcji do wielokrotnego wykorzystania do zabiegów plastycznych i estetycznych lub terapii anti-aging w przyszłości, nawet po wielu latach. Warto o tym pamiętać planując zabiegi liposukcji i modelowania sylwetki.

 

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera