fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Klinika Neurochirurgii

W Klinice Neurochirurgii przeprowadzane są specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii kręgosłupa. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą nukleoplastyka, wertebroplastyka oraz operacyjne leczenie dyskopatii. W przypadku leczenia dysku stosowna jest innowacyjna i skuteczna metoda leczenia z zastosowaniem komórek macierzystych ADSC. Iniekcja komórek macierzystych w strukturę dysku skutecznie hamuje rozwój stanu patologicznego oraz istotnie wpływa na jego regenerację. Zastosowanie terapii komórkowej jest wskazanym leczeniem wspomagającym przy zabiegach chirurgii kręgosłupa.

W każdym przypadku lekarz przeprowadza kwalifikację do określonego zabiegu podczas konsultacji. Po zakwalifikowaniu do zabiegu pacjent odbywa konsultację anestezjologiczną, podczas której anestezjolog określa rodzaj znieczulenia oraz informuje pacjenta o szczegółach związanych z okresem okołooperacyjnym.

W Klinice wykonujemy zabiegi

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife