fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Pakiety ozonoterapii medycznej w ramach rehabilitacji po przebytym COVID-19

Szpital Pulsmed wprowadza pakiety ozonoterapii medycznej jako część programu rehabilitacji po COVID -19.

Proponujemy Państwu, możliwość skorzystania z pakietów ozonoterapii medycznej. Ozonowanie krwi, pomaga w przypadkach, w których inne metody często zawodzą. Terapia ozonowa ma szerokie zastosowanie w medycynie.

Ozon jako bogatsza wersja tlenu, jest najskuteczniejszym istniejącym środkiem antywirusowym, przeciwbakteryjnym – antyseptycznym. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, dzięki temu modeluje nabytą i wrodzoną odporność.

Ozon działa łagodząco na przedłużające się powikłania, u pacjentów po COVID-19. Terapia ozonem medycznym jest więc dedykowana pacjentom, którzy przeszli koronawirusa, ale nie powrócili do pełni sił i sprawności fizycznej lub cierpiących na zespół pocovidowy. Jest częścią naszego programu rehabilitacji po COVID -19.

Pakiety ozonoterapii medycznej zawierają:

  • pięć zabiegów – 900 PLN (w cenie konsultacja lekarska, badania
    laboratoryjne, pięć wlewów dożylnych)
  • dziesięć zabiegów – 1500 PLN (w cenie konsultacja lekarska, badania
    laboratoryjne, dziesięć wlewów dożylnych)

Terapia ozonem wzmacnia i dotlenia organizm. Zachęcamy do zapoznania się z szerszym opisem metody i jej działania na naszej stronie https://pulsmed.com.pl/zabiegi/anti-aging/ozonoterapia-medyczna-po-przebyciu-covid-19/

Oferta ważna do 30.11.2021r.

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife