fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Zatrudnimy pielęgniarkę/pielęgniarza

Zakres obowiązków

  • praca w gabinecie zabiegowym,
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, przyjęcie do szpitala,
  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta,
  • współpraca z lekarzami oraz właścicielem szpitala.

Wymagania

  • wykształcenie: ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy :

  •  elastyczny grafik pracy,
  • pracę w centrum Łodzi w prywatnym szpital,
  • prosty, intuicyjny program komputerowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacja@pulsmed.com.pl

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife