fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Zatrudnimy lekarzy

LEKARZ, różne specjalizacje.

Zakres obowiązków

  • opieka nad Pacjentem,
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.

Wymagania

  • specjalizacja,
  • wysoce rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki lekarskiej,
  • obowiązkowe OC Lekarza,
  • prawo wykonywania zawodu.

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy,
  • pracę w centrum Łodzi w prywatnym szpital,
  • prosty, intuicyjny program komputerowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv na adres : rekrutacja@pulsmed.com.pl

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife