fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

O Szpitalu

Szpital Pulsmed funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. W swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną  przychodnię lekarską oraz kliniki udzielające świadczeń w zakresie: bariatrii (leczenia otyłości), chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej oraz wykorzystania komórek macierzystych w schorzeniach neurologicznych, laryngologicznych, okulistycznych,  onkologicznych, ortopedycznych, a także w diabetologii i urologii. Szpital dysponuje:

  • 3 salami operacyjnymi z pełnym wyposażeniem,
  • salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym (R),
  • sale diagnostyczno-zabiegowe
  • 1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
  • trzyłóżkową salą dziennego pobytu,

W klinikach Szpitala zatrudnieni są doświadczeni lekarze z różnych dziedzin. Dodatkowo prowadzona jest stała współpraca z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju, zarówno w zakresie leczenia jak i innowacyjnych projektów badawczych.

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife