fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

lek. med. Zbigniew Kowalczyk

lek. med. Zbigniew Kowalczyk

specjalizacja: Chirurgia ogólna, Medycyna estetyczna, 
tel: +48 668 696 911, 42 290 97 59

Dr  Zbigniew  Kowalczyk  jest  właścicielem  prywatnego szpitala Pulsmed  oraz Kierownikiem  Kliniki Transplantacji  Tkanki Tłuszczowej   oraz  Banku Tkanek i Komórek Macierzystych  Pulsmedu.  Jest  chirurgiem z II stopniem specjalizacji .  Należy do wielu Towarzystw Naukowych  i Badawczych w tym między innymi  Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Otyłości i Chorób Metabolicznych /IFSO/ , Towarzystwa Chirurgów Polskich /TCHP/ , Towarzystwa Badań nad Komórkami Macierzystymi /Global Stem Cell Society/, Towarzystwa Diabetologów Polskich  czy też  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.   Uczestniczył w wielu kursach i szkolenia w kraju i zagranicy.

Specjalizuje się   głównie w  zabiegach  z zakresu chirurgii ogólnej,   leczeniu nadwagi  i otyłości /Bariatria/ ,  chirurgii plastycznej   oraz    medycynie   estetycznej   i  regeneracyjnej .  Prowadzi we współpracy z innymi ośrodkami naukowymi   liczne projekty  i  badania nad zastosowaniem  komórek macierzystych pochodzących z tkanki tłuszczowej  /ADSC/ w medycynie regeneracyjnej  i  leczeniu wielu chorób  m. innymi   w ortopedii  , leczeniu powikłań  Cukrzycy 2 Typu /angiopatia, retinopatia/    czy też regeneracji płuc i serca po przejściu zakażenia Covid 19.  Nowoczesne terapie komórkowe wykorzystuje w zabiegach  plastycznych i medycynie estetycznej między innymi   lipomodelingu   piersi, lipofilingów  twarzy , dłoni  czy też  mezoterapiach  i  zabiegach laserowego resurfingu .

Posiada największe w Polsce doświadczenie w leczeniu nadwagi i otyłości z zastosowaniem balonika żołądkowego  oraz prowadził  w Klinice Pulsmed  liczne  szkolenia  w tym zakresie dla lekarzy  z kraju i EU.

Wyznacz termin wizyty

czerwiec 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera