fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Dr n. med. Paweł Pisera

Dr n. med. Paweł Pisera

specjalizacja: Chirurgia ogólna, Chirurgia plastyczna, 
tel: 42 290 97 59

Dr n. med. Paweł Pisera to specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Akademię Medyczną w Łodzi ukończył w 1990 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było przystąpienie w 1994 roku do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 2002 roku złożył kolejny egzamin, dzięki któremu otrzymał specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej. Posiada nadany tytuł naukowy doktora nauk medycznych – promotorem jego przewodu doktorskiego była prof. dr hab. Julia Kruk-Jeronim.

Specjalista jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Obecnie współpracuje z kilkoma uznanymi łódzkimi placówkami, a także jest członkiem kadry medycznej Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej SP ZOZ USK im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Obejmuje w placówce stanowisko zastępcy ordynatora oraz specjalisty chirurgii plastycznej. Jest również starszym asystentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Dr n. med. Paweł Pisera to doświadczony chirurg plastyczny cieszący się dużym uznaniem – zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród samych pacjentów. Jego wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne posiadane przez specjalistę dyplomy i certyfikaty. Doktor nie ustaje w ciągłym zgłębianiu wiedzy, dzięki czemu może oferować pacjentom szeroką gamę zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Prócz tego systematycznie uczestniczy w zjazdach i konferencjach naukowych. Wśród kongresów, w jakich wziął udział, można wymienić XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, który miał miejsce w 2013 roku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W trakcie konferencji uczestnicy zapoznali się z pracą naukową pt.: „Rekonstrukcja tkanek miękkich obu powiek przy użyciu płata z czoła, opartego na gałęzi czołowej tętnicy skroniowej powierzchownej”, którą doktor Pisera współtworzył wraz z drugą pracownicą Kliniki Chirurgii Plastycznej.

Doktor Pisera często pełni rolę eksperta, wypowiadając się na łamach poczytnych portali internetowych. Między innymi, udzielał wywiadu dla serwisu dzienniklodzki.pl, opowiadając o operacjach plastycznych pełniących coraz częściej rolę prezentu na I Komunię lub 18. urodziny.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Pisera
Dr n. med. Paweł Pisera specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Zajmuje się zmniejszaniem, podnoszeniem oraz powiększaniem piersi – wykonuje zabiegi z użyciem implantów, przeprowadza również lipomodeling + ADSC. Wykonuje zabiegi korekcyjne powiek górnych i dolnych, usuwa blizny oraz miejscowe nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu liposukcji wodnej Body-Jet. Przeprowadza też zabiegi klasycznej liposukcji. Do jego gabinetu zgłaszają się mężczyźni dotknięci problemem ginekomastii.

Zajmuje się plastyką nosa i odmładzaniem wyglądu pacjentów poprzez lifting twarzy. Przeprowadza plastykę powłok brzusznych (abdominoplastykę). Wykonuje również zabiegi u pacjentów pragnących poprawić kształt małżowin usznych i zniwelować ich odstawanie od czaszki.

Wyznacz termin wizyty

Paweł Pisera - ZnanyLekarz.pl
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife