fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Prof. dr n. med. Wojciech Karcz

Prof. dr n. med. Wojciech Karcz

specjalizacja: Chirurgia ogólna, Proktologia, 
tel: tel: +48 602 336 360

Chirurgia ogólna, Proktologia

 

Prof. Dr. n. med. Wojciech Karcz jest chirurgiem ogólnym, onkologicznym, metabolicznym, ekspertem w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i robotowej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii tradycyjnej, małoinwazyjnej i robotowej zdobywał w różnych klinikach znanych instytucji, takich jak Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Cornell University w Nowym Jorku (USA), Uniwersytet Alberta-Ludwiga we Fryburgu Br. (Niemcy), Uniwersytet w Lubece (Niemcy), Uniwersytet Ludwiga-Maksymiliana (Niemcy). Wiedza jest niezbędna do kierowania zespołami ludzkimi, a w tym z pewnością pomaga wykształcenie menedżerskie, które prof. Karcz zdobył na Śląskiej Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie (USA). Konrad Karcz został dwukrotnie uhonorowany tytułem Doktora Honoris Causa przez Uniwersytet Davida Agmashenebeli oraz Uniwersytet Grigola Robakidze w Gruzji. W 2018 roku otrzymał nominację profesorską w dziedzinie medycyny od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2018.

Tytuł profesora w dziedzinie chirurgii otrzymał na Uniwersytecie Ludwiga-Maximiliana w Monachium. Za swoje osiągnięcia był wielokrotnie nagradzany w 2019 roku Nagrodą im Karla Storza przyznawaną przez Niemieckie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Złotym Medalem Uniwersytetu Davida Aghmashenebeli w Gruzji, w 2020 roku German Medical Awards w dziedzinie innowacji medycznych. Jest członkiem różnych stowarzyszeń, takich jak Towarzystwa Chirurgów w Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych oraz licznych organizacji międzynarodowych, takich jak DGCH German Surgical Association, EAES (European Endoscopic Surgery Association), iSMIT (Board Member), IFSO (International Federation of Metabolic and Obesity Surgery), IFHTL (International Federation of Healthcare Leaders), Royal Medical Association oraz International Medical Robotics Association. Chirurgia Minimalnie Inwazyjna i, Sztuczna Inteligencja z Chirurgią Robotową łączy się z postępem, co przejawia się również w grantach na innowacyjne projekty prof. Karcza i jego zespołu.

W ramach współpracy międzynarodowej pomaga różnym instytucjom i organizacjom naukowym. Prof. Karcz jest hnorowym doradcą w projektach międzynarodowych.

Wyznacz termin wizyty

maj 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera