fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Lek. med. Dariusz Ziółkowski

Lek. med. Dariusz Ziółkowski

specjalizacja: Chirurgia ogólna, Medycyna estetyczna, 
tel: +48 602 336 360

Lek. Dariusz Ziółkowski posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie. W przeszłości współpracował z ośrodkami szpitalnymi i zdrowotnymi. Sukcesywnie śledzi rozwój nauki i medycyny. Jak sam podkreśla, jest otwarty na wszelkiego rodzaju nowości i w swojej pracy korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy komfortu pacjenta oraz pozwalają uzyskać lepszy efekt. Doktor często bierze udział w kursach, szkoleniach i zjazdach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Dariusz Ziółkowski
Lek. Dariusz Ziółkowski to specjalista chirurgii ogólnej. Świadczy usługi w zakresie chirurgii estetycznej, ogólnej oraz dermatochirurgii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zmian skórnych, redukuje zmarszczki, wykonuje zabiegi rewitalizacji i ujędrniania skóry oraz modelowania ust. Przeprowadza małoinwazyjne zabiegi korekcji opadających powiek. Zakres jego usług obejmuje laseroterapię (zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień, rozstępów i inne). Doktor zajmuje się również leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej.

  • Poproś lekarza by udostępnił swój grafik na kolejny miesiąc

    Ten lekarz nie ma jeszcze kalendarza wizyt online. Powiadomimy Panią/Pana gdy pojawi się termin wizyty.
  • Hidden
  • Prosimy o podanie daty wizyty, która Państwa interesuje
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife