fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Usuwanie blizn

Usuwanie blizn

Rany po zagojeniu najczęściej pozostawiają po sobie widoczne blizny. Jedne bywają małe, inne zaś duże i nieestetyczne. Zdarza się nawet, że blizny mogą doprowadzić do upośledzenia ruchu lub zaburzeń wzrostu poszczególnych okolic ciała. Na wygląd blizny wpływają różne czynniki mogące wystąpić podczas gojenia, są to np.: ropienia ran, krwiaki, rozejścia się szwów operacyjnych, predyspozycje genetyczne – powstawanie bliznowców.

W przypadku mniejszych blizn zwykle wystarczą maści lub kremy z odpowiednimi lekami, pomocny może także okazać się masaż w miejscu powstania zrostu lub jego okolicy. Często jednak, szczególnie w przypadku większych blizn, wymagane jest leczenie zabiegiem plastycznym. Celem takiego zabiegu jest poprawienie wyglądu blizny, a nie jej całkowite usunięcie, które jest zwykle niemożliwe.

Cennik

Zabieg usunięcia blizn 1.000 – 2.100 PLN

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife