Terapie dożylne ADSC we wskazaniach medycznych – Medical Anti-aging

Terapie dożylne ADSC we wskazaniach medycznych – Medical Anti-aging

Anti-aging to dziedzina medycyny estetycznej, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Skutecznym zabiegiem anti-aging są iniekcje dożylne z komórek macierzystych ADSC, wcześniej pobranych od pacjenta metodą liposukcji.

Komórki macierzyste ADSC, wykorzystywane w tym zabiegu, mają niezwykły potencjał regeneracyjny i zdolność do przekształcania się w inne typy komórek. Podane dożylnie, mają zdolność do regeneracji całego organizmu oraz polepszenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Po więcej informacji odnośnie komórek macierzystych ADSC zapraszamy tutaj (czytaj więcej)

Każdy zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych ADSC poprzedzony jest konsultacją z Lekarzem prowadzącym, na której uzgodniony zostanie plan leczenia i udzielone wszystkie informacje.

Infuzje z komórek macierzystych ADSC nie zastępują standardowych terapii stosowanych przez lekarza prowadzącego w danej chorobie, lecz mogą stanowić jej skuteczne uzupełnienie.

Bankowanie komórek macierzystych ADSC

Pragniemy zaoferować Państwu możliwość przechowania pozostałego materiału tkanki tłuszczowej w naszym Banku Tkanek i Komórek w celu jej późniejszego wykorzystania w okresie do 6 miesięcy.

Po więcej informacji odnośnie bankowania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej ADSC oraz zabiegów, w których można je wykorzystać, zapraszamy tutaj.

Cennik

Uszkodzenia tkanek po oparzeniach, urazach, zmianach owrzodzeniowych w wyniku miażdżycy i cukrzycy 8000 PLN
Przetoki, blizny, ubytki skórne, przyspieszanie gojenia ran 8000 PLN
Nietrzymanie moczu 8000 PLN
Przewlekłe zapalenia zatok 8000 PLN
Choroba Alzheimera 8000 PLN
Stwardnienie rozsiane SM 8000 PLN
Zaburzenia erekcji 8000 PLN
Choroby płuc, w tym idiopatyczne zwłóknienie płuc (IPF) 8000 PLN
Uszkodzenia wątroby i choroby nerek 8000 PLN
Stany poudarowe 8000 PLN
Podziel się
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera