fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Terapie dożylne ADSC we wskazaniach medycznych – Medical Anti-aging

Terapie dożylne ADSC we wskazaniach medycznych – Medical Anti-aging

Anti-aging to dziedzina medycyny estetycznej, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Skutecznym zabiegiem anti-aging są iniekcje dożylne z komórek macierzystych ADSC, wcześniej pobranych od pacjenta metodą liposukcji.

Komórki macierzyste ADSC, wykorzystywane w tym zabiegu, mają niezwykły potencjał regeneracyjny i zdolność do przekształcania się w inne typy komórek. Podane dożylnie, mają zdolność do regeneracji całego organizmu oraz polepszenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Po więcej informacji odnośnie komórek macierzystych ADSC zapraszamy tutaj (czytaj więcej)

Każdy zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych ADSC poprzedzony jest konsultacją z Lekarzem prowadzącym, na której uzgodniony zostanie plan leczenia i udzielone wszystkie informacje.

Infuzje z komórek macierzystych ADSC nie zastępują standardowych terapii stosowanych przez lekarza prowadzącego w danej chorobie, lecz mogą stanowić jej skuteczne uzupełnienie.

Ma to istotne znaczenie w  rehabilitacji pacjentów   po  zawale mięśnia sercowego, po udarach mózgu,  w  leczeniu  przewlekłych  chorób  zapalnych  i  z  autoagresji   (SM, SLA, Altzheimer),  chorobach płuc, w tym Idiopatycznym zwłóknieniu płuc (IPF), zaburzeniach erekcji, czy też uszkodzeniach wątroby i nerek.  Szczególne znaczenie może mieć  także w leczeniu Cukrzycy 2 typu  i jej mikronaczyniowych powikłań –  retinopatii cukrzycowej, polineuropatii, nefropatii czy też  kardiomiopatii cukrzycowej.

Bankowanie komórek macierzystych ADSC

Pragniemy zaoferować Państwu możliwość przechowania pozostałego materiału tkanki tłuszczowej w naszym Banku Tkanek i Komórek w celu jej późniejszego wykorzystania w okresie do 6 miesięcy.

Po więcej informacji odnośnie bankowania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej ADSC oraz zabiegów, w których można je wykorzystać, zapraszamy tutaj.

Cennik

Pobranie tkanki tłuszczowej, izolacja komórek macierzystych, podanie dożylne od 8.000 PLN
Kolejne podanie w okresie do 6 mcy 2.500 PLN
Przechowanie w Banku Komórek - do zabiegów (6 mcy) 200 PLN
Przechowanie długoterminowe w Banku Tkanek i Komórek 400 PLN za 1 rok
Konsultacja lekarska 250 PLN

Umów wizytę

Wybierz lekarza, do którego chcesz wyznaczyć wizytę
Zdjęcie pracownika - Zbigniew Kowalczyk
Lek. med. Zbigniew Kowalczyk
specjalizacja: Chirurgia ogólna, Medycyna estetyczna, 
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife