fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Liposukcja do pobrania komórek macierzystych

Liposukcja do pobrania komórek macierzystych

W Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej wykonujemy specjalistyczne zabiegi, w których wykorzystujemy potencjał komórek macierzystych ADSC. W praktyce klinicznej pobieramy od pacjenta tkankę tłuszczową, z której w trakcie preparatyki uzyskujemy gotowy preparat zawierający komórki macierzyste, stosowane następnie dla poprawy urody lub zdrowia w terapiach Pulsmed Life  dla pacjentów grup 30+ lub 50+ . Do  izolacji komórek potrzebnych jest minimum 60-80 ml tkanki tłuszczowej . Mały zabieg w znieczuleniu miejscowym trwa ok 35 min. i praktycznie nie pozostawia śladów na skórze.

Co istotne od pacjenta możemy pobrać podczas zabiegu zwykłej liposukcji  tkankę tłuszczową w ilości, która pozwala ją zamrozić i przechowywać w naszym Banku Tkanek i Komórek. Zgromadzony materiał można wykorzystać nawet po wielu latach w szeregu wskazaniach  – nie tylko związanych z medycyna estetyczną. W razie wskazania do zabiegu, materiał jest rozmrażany i poddawany izolacji komórek macierzystych ADSC do użycia w wielu terapiach.

Dlatego przy planowanym zabiegu  liposukcji  warto pamiętać o takiej możliwości

Cennik

w zależności od zakresu zabiegu liposukcji od 2.500 PLN
Bankowanie tkanki tłuszczowej - 1 miesiąc 100 PLN

Umów wizytę

Wybierz lekarza, do którego chcesz wyznaczyć wizytę
Zdjęcie pracownika - Zbigniew Kowalczyk
Lek. med. Zbigniew Kowalczyk
specjalizacja: Chirurgia ogólna, Medycyna estetyczna, 
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

Nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze.

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife