fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

I-LIPO – laserowe kształtowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej

I-LIPO – laserowe kształtowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej przy użyciu lipolasera

Lipolaser to urządzenie emitujące zimny laser, który powoduje redukcję tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje światło czerwone o długości 650-660 nm. Jest to innowacyjne urządzenie, wykorzystywane do zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki, usuwanie zbędnych kilogramów i redukcję cellulitu. Obszar jego działania ogranicza się jedynie do tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając innych tkanek, takich jak skóra, nerwy, czy naczynia krwionośne.

Zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej.

Przebieg zabiegu:

Zabieg odbywa się poprzez przyłożenie do oczyszczonej skóry lipolasera, który następnie stymuluje naturalne kanały metaboliczne światłem czerwonym. Pod wpływem promieniowania, wewnątrz każdej komórki tłuszczowej dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej, powodującej rozbicie trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Uwalniane w trakcie zabiegu kwasy tłuszczowe wydalane są przez kanały w błonie komórkowej, powstające na drodze reakcji chemicznej.

Efekty po zabiegu z użyciem lipolasera:

• Szybka redukcja tkanki tłuszczowej
• Efekt odmłodzenia i regeneracji ciała
• Uczucie odprężenia
• Redukcja cellulitu
• Pobudzenie stymulacji przemiany materii

Postępowanie po zabiegu:

Ze względu na fakt, że zabieg i-lipo nie niszczy błony komórkowej komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje ich zawartość, niezwykle istotne dla uzyskania optymalnej skuteczności zabiegu, jest zachowanie Pacjenta w trakcie terapii. Żeby terapia zimnego lasera przyniosła oczekiwane rezultaty, po zabiegu wskazana jest jak najwyższa aktywność fizyczna. Każdy, nawet najmniejszy wysiłek wspomoże procesy chemiczne zapoczątkowane przez laser i spowoduje, że efekty zabiegu będą naprawdę spektakularne.

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując lipolaser doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów lipolasera o 150%

Cennik

Brzuch lub uda lub pośladki - 1 zabieg 100 PLN
Brzuch lub uda lub pośladki - 5 zabiegów 400 PLN
Brzuch lub uda lub pośladki - 10 zabiegów 800 PLN
Ramiona - 1 zabieg 80 PLN
Ramiona - 5 zabiegów 350 PLN
Ramiona - 10 zabiegów 650 PLN
Podbródek - 1 zabieg 50 PLN
Podbródek - 5 zabiegów 200 PLN
Podbródek - 10 zabiegów 350 PLN

Umów wizytę

Wybierz lekarza, do którego chcesz wyznaczyć wizytę
Zdjęcie pracownika - mgr Samanta Chabierska
mgr Samanta Chabierska
specjalizacja: Medycyna estetyczna, 
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

No Title

19 stycznia 2024

przechodziłam przez lipolaser i mogę z czystym serduchem polecić, bo warto. miałam go robionego w poprzednim roku a efekty się utrzymują. pewnie to też dlatego, że skupiłam się też na ćwiczeniach, masażach, peelingach czy kremach jak nolicell czy body wrappingach. nie powinno się osiadać na laurach. wtedy efekty będą trwałe 🙂 osobiście polecam.

olga28

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife