fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Balon żołądkowy

Balon żołądkowy

Balon żołądkowy nazywany również „balonem gastrycznym” jest sprawdzoną w międzynarodowych badaniach metodą, która bez inwazyjnej operacji lub stosowania terapii lekami pomaga kontrolować masę ciała.

Metoda leczenia otyłości metodą balonu żołądkowego została stworzona by wspomagać utratę wagi ciała przy jednoczesnym wprowadzeniu u pacjenta racjonalnego sposobu odżywiania.

Leczenie polega na endoskopowym wprowadzeniu do żołądka miękkiego balona wypełnionego roztworem fizjologicznym lub powietrzem. Specjalny materiał, z którego zbudowany jest balon żołądkowy jest odporny na działanie soków trawiennych. Balon (w zależności od zastosowanego rodzaju) pozostaje w żołądku przez okres od 6 do 12 miesięcy, a następnie jest usuwany przez lekarza metodą endoskopową.

 

Informacja dla pacjenta  – przygotowanie do zabiegu i jego przebieg [PDF]

 

Balon wodny (wypełniony płynem fizjologicznym). Procedura obejmuje kwalifikację do zabiegu, specjalistyczne badania, implantację balonu, konsultacje specjalistów i 6-cio miesięczną opiekę oraz usunięcie balonu żołądkowego).

Balon wodny (wypełniony płynem fizjologicznym). Procedura obejmuje kwalifikację do zabiegu, specjalistyczne badania, implantację balonu, konsultacje specjalistów i 12-miesięczną opiekę oraz usunięcie balonu żołądkowego).

Procedura obejmuje kwalifikację do zabiegu, specjalistyczne badania, implantację balonu, konsultacje specjalistów i 12-miesięczną opiekę oraz usunięcie balonu żołądkowego).

Procedura obejmuje zabieg, konsultacje i badania po zabiegu, cena nie uwzględnia kosztu kwalifikacji do leczenia.

Cennik

Balon żołądkowy wodny (wypełniony płynem fizjologicznym) - Orbera (na 6 miesięcy) 6.500 PLN (znieczulenie miejscowe) / 7.000 PLN (znieczulenie ogólne) + 1200 PLN za znieczulenie przy usunięciu balona.
Balon żołądkowy wodny (wypełniony płynem fizjologicznym) - Orbera365 (na 1 rok) 9.000 PLN (znieczulenie miejscowe) / 9.500 PLN (znieczulenie ogólne) + 1200 PLN za znieczulenie przy usunięciu balona.
Balon żołądkowy powietrzno-wodny - End-ball 7.500 PLN (znieczulenie miejscowe) / 8.000 PLN (znieczulenie ogólne) + 1200 PLN za znieczulenie przy usunięciu balona.
Laparoskopowy zabieg rękawowej resekcji żołądka - sleeve gastrektomia 22.000 PLN

Umów wizytę

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty 602 336 360
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

No Title

Rated 3 out of 5
14 stycznia 2022

Schudłam 10 kg ale ciężką praca i dieta balon mi przeszkadzał cały czas uczucie ciężkości w żołądku i zapach zgniłych jaj. Obecnie efekt jojo.

Ana

No Title

Rated 5 out of 5
26 listopada 2021

Super jestem zadowolona

Anna

No Title

Rated 5 out of 5
26 kwietnia 2021

Mnie pomogło

Kasia

No Title

Rated 5 out of 5
11 marca 2021

W szpitalu uratowano mi zycie. Tyłam i doszłam do 130kg. Po roku z balonem moja waga to 97kg. Bardzo polecam. I chyba warto zakładać na rok a nie na pół roku.

MK

No Title

Rated 5 out of 5
29 stycznia 2021

Jestem bardzo zadowolona z efektow. Narazie 16kg w dół po pół roku

Krystyna

No Title

Rated 5 out of 5
4 stycznia 2021

To juz moja czwarta implantacja i efekty są lepsze niz po tych wszystkich niby dietach. Nie jest to kuracja dla kazdego ale mnie pomoglo

rrrr

No Title

Rated 5 out of 5
14 grudnia 2020

Polceam tym, którym sama dieta nie pomogła 🙂

Marek

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj przez Messengera