fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

Plastyka nosa

Plastyka nosa

Powodami, dla których najczęściej przeprowadza się operację plastyki nosa są wrodzone lub pourazowe skrzywienia przegrody nosowej oraz ogólne niezadowolenie z jego kształtu. Wady budowy nosa mogą powodować zaburzenia w oddychaniu, które w następstwie dają szereg innych dolegliwości – senność, zmęczenie, czy bóle głowy. Objawy te zwykle szybko ustępują po operacji przynosząc ulgę pacjentowi. Ponadto, nos ma bardzo duże znaczenie dla wyglądu twarzy. Dla osób obdarzonych nosem o wielkości lub kształcie, którego nie akceptują, zabieg chirurgii plastycznej ma bardzo istotne znaczenie psychologiczne. Pacjenci po operacji czują się bardziej pewni siebie i są swobodniejsi w kontaktach interpersonalnych.

Zabieg związany z 1 dobą hospitalizacji.

Cennik

Korekcja końca nosa od 8.000 do 9.000 PLN
Korekcja pełna nosa od 12.000 do 15.000 PLN

Umów wizytę

Wybierz lekarza, do którego chcesz wyznaczyć wizytę
Zdjęcie pracownika - Pisera Paweł
Dr n. med. Paweł Pisera
specjalizacja: Chirurgia ogólna, Chirurgia plastyczna, 
Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się

Opinie o zabiegu

No Title

28 sierpnia 2023

Plastykę nosa miałam dawno temu, niestety kość „wróciła” i znowu mam garba. Dodatkowo nos był poprawiany po zabiegu bo końcówka wyszła fatalnie i wtedy już widziałam ten lekki garb, chciałam żeby go poprawiono, ale lekarz stwierdził że jest prosty i tylko trochę go skorygował, nic za to nie płaciłam. Ogólnie opieka po zabiegu profesjonalnie i lekarz podjął się próby poprawy, ale widocznie mój mega nos wymaga kiedyś kolejnego zabiegu.

Marta

Wyraź swoją opinię o zabiegu

Logo PulsmedLife