fbpx

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez system rejestracji online Umów wizytę!

BMI

Sprawdź swoje BMI

Oblicz swój wskaźnik masy ciała (Body Mass Index) używając praktycznego kalkulatora BMI online.

Płeć
Wiek
Ustaw swój wzrost
0
Ustaw swoją wagę
0

...

Monitoruj swoją wagę po zabiegu implantacji balonu żołądkowego/liposukcji.

Ściągnij i prowadź swój dzienniczek pacjenta

Warto wiedzieć więcej!

Wykonujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie otyłości. Prowadzimy leczenie z wykorzystaniem diet i konsultacji specjalistycznych oraz nieoperacyjne terapie jak również złożone leczenie dla pacjentów z otyłością chorobliwą.

W Klinice Leczenia Otyłości i Chorób Metabolicznych prowadzimy leczenie zachowawcze dla osób mających problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, jak i nieoperacyjne oraz skomplikowane terapie dla pacjentów z otyłością chorobliwą.

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii bariatrycznej obejmujące zagadnienia chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii plastycznej i estetycznej. Dla uzyskania jak najlepszych efektów redukcji wagi i tkanki tłuszczowej wykonujemy zabiegi liposukcji i plastyki powłok skórnych jak również zabiegi modelująco ujędrniające sylwetkę.

Wysyłając do Kliniki jakiekolwiek dane, o których traktuje art. 9 ust. 1, wyraża Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora, którym jest Pulsmed Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi (90 – 248). Więcej informacji o zasadach i sposobach przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdą Państwo na stronie: https://pulsmed.com.pl/rodo/klauzula-pacjenci/
Podziel się
Logo PulsmedLife